![34C5BFAE-F6A1-4E74-B2B3-19F7BD63005D](http://prytulok.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/05/34C5BFAE-F6A1-4E74-B2B3-19F7BD63005D-300x202.jpeg)
![E8D8D206-92F9-4D56-94D7-23E994C9A2DF](http://prytulok.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/05/E8D8D206-92F9-4D56-94D7-23E994C9A2DF-300x204.jpeg)
Діти притулку показали мюзикл «Подорож Лесі Українки», який вони створили разом зі студентками Українського католицького університету. Діти самі писали пісні та музику мюзиклу, а також вивчали країни, якими подорожувала Леся Українка. Під чутливим керівництвом проф. Единбурзького університету, композитора Найджела Осборна та доц. кафедри психології та психотерапії Анастасії Широкої робота тривала кілька місяців і ось результат!
Вир емоцій від співу дітей під чудовий акомпанемент гітари професора Осборна сколихнув усіх учасників конференції
Така чудова завершальна частина науково-практичної конференції є свідченням важливості суспільно-орієнтованого навчання та різних можливостей поєднання університетської освіти та допомоги дітям.
Ми вчергове впевнились, що можемо бути надійними партнерами та співтворцями гарних та потрібних проектів.